O firmie

Historia naszej firmy zaczęła się w sierpniu 1989 roku wraz z momentem przejęcia istniejącego już sklepu motoryzacyjnego przy ul. 11-go Listopada 10. Był to jeden z pierwszych prywatnych sklepów motoryzacyjnych w Pile.

Transformacja systemowa w 1989 roku zapoczątkowała szybki rozwój ogólnie rozumianej motoryzacji - począwszy od sprzedaży nowych samochodów przez import pojazdów używanych skończywszy na handlu częściami zamiennymi. Stały wzrost liczby właścicieli samochodów w naszym kraju miał wpływ na rosnące zapotrzebowanie na autoczęści i akcesoria samochodowe.

Sklep motoryzacyjny Profi-Auto

W początkowym okresie działalności dostęp do części samochodowych i motocyklowych był bardzo utrudniony trzeba było jeździć po towar własnym transportem do tak odległych miast jak m.in. Warszawa, Częstochowa czy Kraków. Obecnie 90% zamawianych artykułów dostarczana jest transportem własnym producentów czy hurtowni lub firmami kurierskimi.

Ponad 30 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na wypracowanie własnych standardów. Od początku działalności stawiamy na fachowość i solidność, a także na przyjazną i miłą atmosferę podczas obsługi klienta.

Sklep motoryzacyjny Piła

Mamy szerokie grono stałych klientów indywidualnych i współpracujących z nami mechaników samochodowych. Ponadto w ostatnich latach cieszymy się uznaniem owocującym bliską współpracą z dużą grupą ośrodków nauki jazdy.

Stałym klientom oraz mechanikom poza sprzedażą narzędzi, autoczęści i akcesoriów oferujemy:

  • atrakcyjny system rabatów
  • dowóz części do Klienta
  • program szkoleń technicznych i marketingowych przeznaczonych dla mechaników.

Zobacz galerię zdjęć »