Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Piła

O firmie

Cała historia zaczęła się w sierpniu 1989 roku od przejęcia istniejącego już sklepu motoryzacyjnego przy ul. 11-go Listopada 10. Był to jeden z pierwszych prywatnych sklepów motoryzacyjnych w Pile.

Transformacja systemowa w 1989 roku zapoczątkowała szybki rozwój ogólnie rozumianej motoryzacji począwszy od sprzedaży nowych samochodów przez import pojazdów używanych skończywszy na handlu częściami zamiennymi. Stały wzrost ilości posiadaczy pojazdów mechanicznych w naszym kraju miał wpływ na rosnące zapotrzebowanie na auto części i akcesoria samochodowe.

Sklep motoryzacyjny Profi-Auto

W początkowym okresie działalności dostęp do części samochodowych i motocyklowych był bardzo utrudniony, trzeba było samemu „wydeptać” ścieżki by móc w dobry sposób zaopatrzyć sklep w części zamienne, dodatkowym utrudnieniem było to, że trzeba było jeździć po towar własnym transportem do tak odległych miast jak m.in. Warszawa, Częstochowa czy Kraków. Obecnie 90% zamawianych artykułów dostarczana jest transportem własnym producentów czy hurtowni lub firmami kurierskimi.

Ćwierć wieku doświadczenia w branży pozwoliło nam na wypracowanie własnych standardów. Od początku działalności stawiamy na fachowość i solidność a także na przyjazną i miłą atmosferę podczas obsługi klienta.

Sklep motoryzacyjny Piła

Mamy szerokie grono stałych klientów indywidualnych jak również mechaników samochodowych, ponadto w ostatnich latach cieszymy się uznaniem owocującym bliską współpracą z dużą grupą ośrodków nauki jazdy.

Stałym klientom oraz mechanikom poza sprzedażą narzędzi, auto części i akcesoriów oferujemy:

  • atrakcyjny system rabatów
  • dowóz części do Klienta
  • program szkoleń technicznych i marketingowych przeznaczonych dla mechaników

Zobacz galerię zdjęć »